Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 лютого, 13:30:12

Хворій з Борзнянського району підтверджено діагноз COVID-19

30.03.2020   07:27Агенцiя

Лабораторно підтверджено захворювання на коронавірус у госпіталізованої напередодні жительки села Комарівка Борзнянського району.

Хвора перебуває під постійним наглядом лікарів в окремому боксі інфекційного відділення Борзнянської ЦРЛ. Лікарня забезпечена необхідними ліками та медзасобами.

ПРЛ-тестування не підтвердило коронавірус у двох хворих: з Прилук та Бобровицького району.

Є ще дві госпіталізації: у місті Прилуки, а також Козелецькій ЦРЛ (хворий доправений із Бобровицького району). Експрес-тести негативні. Проте, хворі будуть додатково перевірені ПРЛ-тестуванням, щоб виключити діагноз коронавірус. Вони перебувають під постійним наглядом медпрацівників.ПРЛ-тестування не підтвердило коронавірус у двох хворих: з Прилук та Бобровицького району.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21

5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.

6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46

День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression

На Чернігівщині викрито схему викрадення та збуту пального, призначеного для потреб оборони 17:27

Спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу УСР в Чернігівській області та ГВЗВВБ «Центр» ДПС України викрито схему незаконного викрадення палива, яке належало одному з прикордонних підрозділів Чернігівської області.