Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 вересня, 22:08:54

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС

28.03.2020   12:30Агенцiя

Ухвалили низку важливих рішень, зокрема:

1. Визнати населений пункт Комарівка Борзнянського району Чернігівської області осередком спалаху інфекційної хвороби.

2. Місцевим органам влади (голові Борзнянської РДА та голові Комаріської ОТГ) встановити на території населеного пункту особливий режим проведення протиепідемічних заходів, а також особливий режим в’їзду на територію карантину та виїзду з неї громадян і транспортних засобів із виставленням двох контрольно-пропускних пунктів.

3. Місцевим органам влади спільно з Нацполіцією в області, ДСНС, Нацгвардією Управлінням охорони здоров’я, обласним лабораторним центром:
• залучити для роботи на контрольно-пропускних пунктах медпрацівників та представників правоохоронних органів, необхідні матеріально-технічні та транспортні засоби;
• інформувати населення про визначення меж територій карантину, а також впровадження профілактичних, протиепідемічних та інших заходів;
• попередити населення про особливий режим пропуску осіб, які залишають територію карантину або в’їжджають у неї, він здійснюватиметься лише за наявності документу що посвідчує особу. Це необхідно для перевірки, чи входить ця особа до списку контактних осіб;
• визначити потребу у наданні допомоги особам з інвалідністю, особам похилого віку та іншим мало захищеним верствам населення щодо отримання ними пенсій, оплати комунальних послуг, доставки продуктів харчування та предметів першої необхідності з метою зниження ризиків їх зараження із залученням соціальних служб, громадських та волонтерських організацій;
• контролювати проведення суб’єктами господарювання поточної дезінфекції приміщень та реалізації продуктів харчування в фасованому та ізольованому вигляді.

Рішення вступає в силу невідкладно.

Борзнянська районна лікарня, в якій наразі лікується хворий, забезпечена лікарськими препаратами та засобами мед захисту. Тут є 3 апарати штучної вентиляції легенів та 2 наркозно дихальні апарати.

Всі відповідальні служби діють у цілодобовому режимі, ними вживаються всі необхідні заходи реагування.

Останні новини Чернігівщини

У чернігівському ветеранському просторі святкували День борщу 16:04

Вже традиційно у другу суботу вересня українці відзначають День борщу.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 16:00

Протягом минулої доби зареєстровано 23 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 22 пожежі.

Громадське об'єднання “Спілка ініціатив Чернігівщини” та ОВА запускають освітні заходи для громад Чернігівської області 15:58

Громадське об'єднання “Спілка ініціатив Чернігівщини” спільно з Чернігівською обласною військовою адміністрацією розпочинає серію навчальних заходів для представників органів місцевого самоврядування громад Чернігівської області.

Презентація артбуку "Етноекзистенція" 15:55

11 вересня у Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових у межах засідання клубу "Краєзнавець" відбулася презентація артбуку "Етноекзистенція", автори-упорядники якого – прилуцькі історики і краєзнавці Віктор Моренець та Ігор Павлюченко.

Замах на вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району – чернігівця засуджено до 7 років ув’язнення

Замах на вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району – чернігівця засуджено до 7 років ув’язнення 10:32

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської окружної прокуратури визнано винним 50-річного чернігівця у закінченому замаху на умисне вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району (ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 КК України). Вироком Деснянського районного суду міста Чернігова його засуджено до 7 років позбавлення волі.