В Україні зафіксовано 311 випадків коронавірусної хвороби COVID-19
МОЗ повідомляє:
За даними ЦГЗ, станом на 10:00 28 березня в Україні 311 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 8 летальних, 5 пацієнтів одужало (4 дорослих, 1 дитина). За добу було зафіксовано 93 нові випадки.
Наразі коронавірусна хвороба виявлена:
▪️Вінницька область — 16 випадків;
▪️Волинська область — 2 випадки;
▪️Дніпропетровська область — 7 випадків;
▪️Донецька область — 2 випадки;
▪️Житомирська область — 4 (1 летальний) випадки;
▪️Закарпатська область — 1 випадок;
▪️Запорізька область — 10 випадків;
▪️Івано-Франківська область — 28 (3 летальних) випадків;
▪️м. Київ — 74 випадки;
▪️Київська область — 41 випадок;
▪️Львівська область — 5 випадків;
▪️Луганська область — 2 випадки;
▪️Миколаївська область — 1 випадок;
▪️Одеська область — 6 випадків;
▪️Полтавська область — 1 випадок;
▪️Рівненська область — 9 випадків (1 летальний);
▪️Сумська область — 5 випадків (1 летальний);
▪️Тернопільська область — 43 випадки (1 летальний);
▪️Харківська область — 1 випадок;
▪️Херсонська область — 1 випадок;
▪️Хмельницька область — 1 випадок
▪️Чернівецька область — 47 (1 летальний, 5 одужання) випадків;
▪️Черкаська область — 3 випадки;
▪️Чернігівська область — 1 випадок.
Дослідження проводилися вірусологічною референс-лабораторією Центру громадського здоров’я України, а також обласними лабораторіями. Станом на ранок 28 березня 2020 року до Центру надійшло 311 повідомлень про підозру на COVID-19. Всього з початку 2020 року надійшло 1712 повідомлень про підозру на COVID-19.
Останні новини Чернігівщини
Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19
А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».
Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14
Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:13
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.
4 березня: цей день в Україні і світі 09:11
День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.