За збут психотропних речовин за грати
Прилуцькою місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні відносно мешканця смт Варва, який займався збутом психотропних речовин на території смт Варва та Прилуцького району.
Як встановлено в судовому засіданні, обвинувачений, 1987 р.н., 13.06.2019, близько 20 год., перебуваючи по вул. Миру в смт Варва, умисно, збув особі залученій в якості покупця для проведення оперативної закупки, за грошові кошти в сумі 200 грн. психотропну речовину амфетамін масою 0,0425 г. (в перерахунку на амфетамін основу).
Крім цього, 02.07.2019, близько 16 год. 30 хв., перебуваючи в смт Ладан Прилуцького району, поблизу кафе «Олімп», що розташоване по вул. Миру, умисно, повторно, збув особі, залученій в якості покупця для проведення оперативної закупки, за грошові кошти в сумі 2200 грн., вісім згортків фольги з психотропною речовиною амфетамін масою 0,0633г, 0,0788г., 0,0463г., 0,0464 г. 0,0431г., 0,0580г., та 0,0261г. (в перерахунку на амфетамін основу).
Прокурором у суді надано беззаперечні докази, за сукупністю яких вина обвинуваченого у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 307 КК України, незаконний збут психотропної речовини та ч. 2 ст. 307 КК України, незаконний збут психотропних речовин, вчиненому повторно, визнано судом доведеною. Вироком Прилуцького міськрайонного суду від 05.12.2019 обвинуваченого визнано винним, та призначено покарання з застосуванням ст. 69, 75, 76 КК України у виді 4 років позбавлення волі без конфіскацією майна та звільнено від відбування призначеного покарання з випробуванням, з іспитовим строком на 3 роки.
На вказаний вирок прокурором внесена апеляційна скарга у зв’язку з невідповідністю призначеного покарання тяжкості злочину та особі обвинуваченого внаслідок м’якості.
Вироком Чернігівського апеляційного суду від 16.03.2020 апеляційну скаргу прокурора задоволено частково.
Вирок Прилуцького міськрайонного суду в частині призначеного покарання скасовано внаслідок м’якості.
Обвинуваченому призначено покарання у виді 3 років позбавлення волі з конфіскацією ½ частини майна.
Прокуратура принципово реагує на факти незаконного збуту наркотичних засобів та психотропних речовин, і на далі буде орієнтувати суд щодо призначення реальної міри покарання за аналогічні злочини.
Останні новини Чернігівщини
В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06
Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.
Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04
Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54
З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.
29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression