Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 березня, 23:22:52

Карантин: Кабінет міністрів змінив правила перевезень у громадському транспорті

26.03.2020   18:50Агенцiя

Джерело: Постанова уряду №239 від 25 березня, текст якої опубліковано на "Урядовому порталі".

Кабінет міністрів ввів обмеження, згідно з якими на час карантину громадський транспорт повинен наповнюватися максимум наполовину.

Згідно з документом, у маршрутках, автобусах, трамваях і тролейбусах, які курсують в межах населених пунктів і між ними, може одночасно перевозитись така кількість пасажирів, яка не перевищує половину сидячих місць транспортного засобу.

При цьому усі пасажири і водії зобов’язані мати на собі засоби індивідуального захисту.

Також постановою встановлено, що ці обмеження діятимуть до 24 квітня.

Останні новини Чернігівщини

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19

А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».

Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14

Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:13

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.

4 березня: цей день в Україні і світі

4 березня: цей день в Україні і світі 09:11

День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression

Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59

Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.