Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 7 лютого, 00:44:24

Як розподілили отримані 5000 тестів на виявлення коронавірусу на Чернігівщині

25.03.2020   10:33Агенцiя

Чернігівщина отримала 5 тисяч експрес-тестів для виявлення коронавірусу та партію тестів для полімеразно-ланцюгової реакції.

Ці тести в Україну доставили з Китаю, який надав нашій державі першу партію медичного вантажу. В ефірі «Теми дня» на Суспільному начальник управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА Петро Гармаш розказав коли і як їх отримають лікарні області.

«П’ять тисяч тестів дозволяють нам рівномірно розподілити по всій території області. Кожна центральна районна лікарня та міська лікарня їх отримає. Розподіл відбувається відповідно до кількості населення, яка проживає на певній території. По Чернігову – це буде 1200 тестів. Їх будуть використовувати лише для тих у кого є симптоми захворювання Covid-19.

200 – в дитячій обласній лікарні. Запас тестів у кількості 300 штук буде знаходитися в лабораторному центрі. Ніжин та Прилуки отримають 250-300. Кожен район отримає не менше 100 тестів. Бо в них є кратність упаковки. Упаковка містить розчинник, який використовується. Тому окремо по одному тесту розподіляти неможливо і недоцільно», - сказав Гармаш.

Також, за його словами, вчора, 24 березня, тести отримали Бахмацький, Менський, Козелецький та Ріпкинський райони. Більш віддалені райони отримають їх сьогодні.


https://suspilne.media/22025-stalo-vidomo-ak-rozpodilili-otrimani-5000-testiv-na-viavlenna-koronavirusu-na-cernigivsini/

Останні новини Чернігівщини

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21

Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21

5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.

6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46

День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression