Суд винісвирок чоловіку,який минулого року до смерті забив свого знайомого у Бахмачі
Коропським районним судом ухвалено вирок, яким обвинуваченого засуджено за заподіяння умисного тяжкого тілесного ушкодження, від яких настала смерть потерпілого (ч. 2 ст. 121 КК України).
У суді доведено, що у березні минулоріч 35-річний обвинувачений, перебуваючи в гостях свого знайомого спільно розпиваючи спиртні напої, під час конфлікту наніс численні удари руками та ногами потерпілому по голові.
Від отриманих тілесних ушкоджень чоловік помер у лікарні.
У ході тривалого судового розгляду прокурором надані докази, які безпосередньо дослідені судом.
Відтак, прокурором, який у ході судового розгляду зайняв послідовну позицію, вину обвинуваченого доведено.
Судом чоловіку призначено покарання у виді 7 років позбавлення волі.
Відповідно до вироку суду обвинувачений триматиметься під вартою до набрання судовим рішенням законної сили.
Бахмацька місцева прокуратура
Останні новини Чернігівщини
Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19
А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».
Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14
Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:13
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.
4 березня: цей день в Україні і світі 09:11
День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.