Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 червня, 13:56:27

Поліція склала адмінматеріали на нетверезого водія, що потрапив у ДТП під Черніговом

24.03.2020   13:45Агенцiя

Поліцейські групи реагування патрульної поліції Чернігівського району зупинилися для надання допомоги біля автомобіля, що потрапив у ДТП. Швидко з’ясувалося, що водій автівки неушкоджений, зате п’яний.

Під час патрулювання сільської місцевості поблизу Чернігова поліцейські помітили автомобіль ВАЗ-21011, що з’їхав у кювет. Правоохоронці поспішили до автівки, яка застрягла у небезпечному положенні: адже всередині могли бути люди, постраждалі внаслідок ДТП.

Втім, всередині виявився лише водій, 32-річний житель приміського села. Ніяких тілесних ушкоджень у чоловіка не виявилося. Натомість він демонстрував явні ознаки алкогольного сп’яніння. У ході медичного освідування водія рівень алкоголю в його крові перевищив максимально допустиму межу більше ніж у 8 разів.

За фактом події поліцейські склали матеріали за статтями 124 (Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів) та 130 (Керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного чи іншого сп'яніння) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Водієві загрожує штраф у розмірі 10200 гривень з позбавленням права керування транспортом на один рік.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини