Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 серпня, 00:59:41

ТОВ "Енера Чернігів" під час карантину приймає звернення телефоном або через "скриньку звернень"

20.03.2020   09:37Агенцiя

На час дії карантинних заходів ТОВ «Енера Чернігів» працює в режимі дистанційної консультації. Всі Центри обслуговування в районах тимчасово припинили прийом клієнтів, звернення приймаються в телефонному режимі.

Також, з метою зменшення безпосереднього контакту між людьми, в кожному ЦОК в Чернігівській області було встановлено «скриньку звернень».

Станом на 19 березня, операторами Чернігівського ЦОК було опрацьовано близько ста письмових звернень, надано близько 500 консультацій телефоном.

Частина персоналу ТОВ «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ» була переведена на дистанційну роботу. Для тих, хто залишився працювати в офісі, проводяться заходи з дезінфекції: вологе прибирання кожні 2 години, в кожний структурний підрозділ було придбано антисептики для рук, маски та безконтактні термометри. Про необхідність дотримуватись правил карантину поінформовано усіх працівників.

За повідомленням ТОВ «Енера Чернігів»

Останні новини Чернігівщини

Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14

Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.

Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33

Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.

Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12

Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».

У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28

Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини