Єдина відмінність у роботі соцслужб та Пенсійного фонду під час карантину - обмежений особистий прийом
Про це повідомили директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олег Русін та начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Юрій Юрченко.
![](/uploads/381-m.jpg)
За словами Олега Русіна, всі соціальні виплати, пільги та субсидії здійснюються у звичному порядку.
Не змінюється і система соціального обслуговування самотніх непрацездатних громадян, адже для багатьох із них візит соціального працівника — єдиний зв’язок зі світом за межами оселі. Усі соцпрацівники проінструктовані стосовно того, як діяти у випадку, якщо в їх підопічного з’являються ознаки інфекційного захворювання.
Зміни у роботі інтернатних закладів полягають в обмеженні відвідувань, забороні масових заходів, проведенні температурного скринінгу кілька разів на день та посиленій дезінфекції приміщень.
Олег Русін наголосив на тимчасовості та вимушеності обмежень та зазначив, що з питань отримання соціальних послуг не варто звертатися до органів соціального захисту особисто, оскільки такий прийом громадян тимчасово призупинений. Натомість консультації можна отримати за телефонами гарячої лінії (04622) 5-60-97 з приводу оформлення субсидій та (04622) 5-38-69 — з інших питань соціального захисту.
Головне управління Пенсійного фонду в області, за інформацією його начальника Юрія Юрченка, не змінює графіка роботи сервісних центрів. Виняток — сервісний центр №2 у Чернігові (вул. Мазепи, 19), де надання послуг обмежене оформленням допомоги на поховання, оформленням недоотриманої пенсії за померлого родича та прийняттям документів для первинного призначення пенсії у випадку, коли спливає тримісячний термін з дати її можливого призначення.
Юрій Юрченко акцентував також, що переважну більшість послуг Пенсійного фонду можна отримати онлайн, консультації — за телефонами гарячої лінії сервісних центрів.
На сьогодні, повідомив начальник обласного управління Пенсійного фонду, вже профінансовано 67% місячної потреби у пенсіях, всі вони виплачуються за графіком у звичний для отримувачів спосіб.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.