Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 листопада, 15:55:52

В Чернігівському районі поліцейські відсторонили від керування п’яного водія легковика

18.03.2020   07:56Агенцiя

Поліція склала адмінпротокол на пенсіонера, який сів за кермо «ВАЗ-21150» з 1,3 проміле алкоголю в крові. Порушнику загрожує штраф у розмірі 10 200 гривень.

17 березня під час несення служби співробітники сектору реагування патрульної поліції Чернігівського районного відділення поліції зупинили автівку «ВАЗ-21150». Водій легковика здійснював небезпечні маневри. Це викликало у правоохоронців підозру, що водій почувається недобре.

Однак під час спілкування з водієм поліцейські відчули виразний запах алкоголю. Чоловікові запропонували пройти освідування на предмет сп’яніння. Зрештою, медики діагностували в крові водія 1,3 проміле алкоголю.

Поліція склала на водія протокол за статтею 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення (керування транспортними засобами особами в стані алкогольного сп'яніння). Таке правопорушення тягне за собою накладення штрафу у розмірі 10200 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами на один рік.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50

31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48

Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43

Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39

Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини