У Носівському районі піротехніки ДСНС знищили 4 артилерійські снаряди часів Другої світової війни
13 березня о 13:50 фахівцями групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення У ДСНС України у Чернігівській області знищено у встановленому порядку 4 артилерійські снаряди калібром 45 мм часів Другої світової війни.

На один з вибухонебезпечних предметів у лісовому масиві поблизу села Лихачів Носівського району натрапили о 08:00 пошуковці Всеукраїнської громадської організації "Закінчимо війну" й одразу сповістили рятувальників.
До прибуття саперів ДСНС України місце знахідки охороняли співробітники Національної поліції.
Фахівці групи піротехнічних робіт ідентифікувала боєприпас, як артилерійський снаряд калібром 45 мм часів Другої світової війни,а під час обстеження прилеглої території виявили ще три артснаряди аналогічного калібру.
Останні новини Чернігівщини
Ліцей №12 отримав сучасне обладнання для занять з робототехніки від міста-побратима Градець-Кралове 17:27
У межах партнерства між Черніговом та містом-побратимом Градець-Кралове (Чеська Республіка) Чернігівський ліцей №12 отримав цінну допомогу — сучасні навчальні набори для занять з робототехніки.
Семенівська та Гончарівська громади отримали сучасні автівки за підтримки міжнародних партнерів 16:44
Минулого тижня Стабілізаційна платформа, яка працює на замовлення Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, передала фургони Volkswagen Crafter Семенівській та Гончарівській громадам.
Викрали дівчину, вимагаючи повернути неіснуючий борг, – підозрюються двоє жителів Ніжина 16:12
За процесуального керівництва Ніжинської окружної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям міста Ніжина у вимаганні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб,в умовах воєнного стану та незаконному викраденні людини (ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 146 КК України).
Поліція в обличчях: «На варті справедливості в умовах війни» – історія слідчої поліції з Новгорода-Сіверського Галини Острик 15:34
Капітан поліції Галина Острик — слідча слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції.