Серед безробітних чоловіків і жінок – 50 на 50…
Стереотип про те, що «безробіття має жіноче обличчя», розвінчують у службі зайнятості.

Статистика свідчить, що співвідношення жінок і чоловіків серед безробітних 50 на 50 %.
Так, протягом січня-лютого послуги служби зайнятості в області отримали 15 тис. зареєстрованих безробітних, серед яких жінок та чоловіків по 7,5 тисяч.
Отож маємо всі підстави констатувати, що від економічних негараздів у суспільстві потерпають в однаковій мірі як чоловіки, так і жінки.
Кому ж легше знайти роботу? Серед працевлаштованих у січні-лютому за сприяння служби зайнятості, а це 3,8 тис. осіб, більшість становлять чоловіки (51,5%).
Переважають вони і серед тих, хто зважився підвищити конкурентоспроможність на ринку праці шляхом професійного навчання, брав участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині внаслідок російської атаки поранено людину: поліція задокументувала наслідки чергового воєнного злочину 17:10
Вчора вдень росіяни атакували безпілотниками одне із сіл Семенівської громади Новгород-Сіверського району.
Про старт опалювального сезону, інтеграцію ветеранів, впровадження проєктів від Мінсоцполітики – на засіданні Чернігівського Офісу Конгресу місцевих і регіональних влад 16:39
Питання життєдіяльності регіону – у фокусі сьогоднішнього розширеного засідання Чернігівського регіонального Офісу Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.
В Чернігівському районі поліцейські затримали підозрюваного у завданні тяжких тілесних ушкоджень знайомому 15:16
Поліцейські відділення № 2 (селище Ріпки) Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 31-річному жителю одного з сіл Добрянської громади Чернігівського району.
Оперативна інформація станом на 21 жовтня: місто працює в умовах блекауту 14:35
20 жовтня 2025 року армія російської федерації завдала ударів по енергетичній інфраструктурі Чернігівської області.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 14:13
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.