Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 червня, 12:34:47

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові

11.03.2020   09:44Агенцiя

10 березня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Традиційно на нараді було заслухано відділ з питань діловодства та роботи зі зверненнями громадян про стан виконавської дисципліни та доручень міського голови, а також обговоренні звіти керівників відділів та управлінь і плани роботи на поточний тиждень.

Начальник сектора з питань прийому громадян і звернень Ірина Назаріна проінформувала, що за минулий тиждень надійшло 88 звернень від жителів міста. Заяви стосувалися надання матеріальної допомоги, ремонту доріг, благоустрою та прибирання територій, соціального захисту дітей тощо.

Генеральний директор КНП «Ніжинська центральна міська лікарня імені Миколи Галицького» Олександр Костирко поінформував про стан загальної епідеміологічної ситуації на території м.Ніжина упродовж минулого тижня. На гострі респіраторні захворювання захворіло 329 осіб, з них 231 дитина, на ГРИП - 6 осіб. Олександр Михайлович повідомив, що міська лікарня підготовлена до прийому хворих на коронавірус, також проводяться закупки на необхідне медичне обладнання. Головний лікар запевнив, що перенаправлень хворих на коронавірус з інших міст не буде, кожна лікарня приймає хворих до територіальної приналежності.

Міський голова Анатолій Лінник наголосив на дотриманні у медичних закладах карантинного режиму, на забезпеченні медичного персоналу індивідуальними засобами захисту. Анатолій Валерійович звернув увагу керівників управлінь та відділів виконавчих органів на дотриманні правил профілактики інфікування та поширення коронавірусу, особливо в освітніх закладах міста. Доручив начальнику управління освіти Станіславу Крапив’янському визначити відповідальну особу за проведення профілактичних заходів у кожній освітній установі.

Під час наради обговорили організацію пропускного режиму на території міської лікарні. Міський голова Анатолій Лінник доручив головному лікарю провести розрахунки на встановлення шлагбаума та забезпечення чергування.

Очільник міста надав доручення головному лікарю комунального некомерційного підприємства «Ніжинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксані Калініченко терміново закупити безконтактні термометри для всіх сімейних амбулаторій.

Міський голова Анатолій Лінник звернув увагу присутніх на те, що зараз проводяться обрахунки по зниженню тарифів на пасажирські перевезення в міському громадському транспорті у зв’язку із зниженням вартості пального. Буде підготовлено проектне рішення.

Анатолій Валерійович наголосив, що при обстеженні закріплених за посадовими особами вулиць міста на предмет дотримання їх жителями, а також підприємствами, установами, закладами та організаціями усіх форм власності санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в місті звертати увагу на рекламну продукцію, яка розміщена на електроопорах.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю виконавчого комітету Ніжинської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: прийнято рішення щодо послаблення карантинних умов

Ніжин: прийнято рішення щодо послаблення карантинних умов 12:16

1 червня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Відбулася 69 (позачергова) сесія Прилуцької міської ради

Відбулася 69 (позачергова) сесія Прилуцької міської ради 11:53

1 червня у сесійній залі міської ради відбулося позачергове засідання 69 сесії Прилуцької міської ради 7 скликання.

Андрій Прокопенко офіційно представив голову Новгород-Сіверської райдержадміністрації - Тараса Молочка

Андрій Прокопенко офіційно представив голову Новгород-Сіверської райдержадміністрації - Тараса Молочка 10:43

1 червня голова облдержадміністрації Андрій Прокопенко разом з народним депутатом України Максимом Зуєвим офіційно представив голову Новгород-Сіверської районної державної адміністрації Тараса Молочка.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом травня вилучено майже 290 кг незаконно добутої риби і понад 6 км сіток

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом травня вилучено майже 290 кг незаконно добутої риби і понад 6 км сіток 10:36

Протягом травня 2020 року державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 205 порушень Правил рибальства.

У Центрах соціально-психологічної реабілітації дітей пройшла акція

У Центрах соціально-психологічної реабілітації дітей пройшла акція "Даруймо радість дітям" 10:22

У рамках акції «Даруймо радість дітям» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей заступник начальника Служби у справах дітей обласної державної адміністрації Юлія Олифіренко та Регіональний Уповноважений Верховної Ради з прав людини у Чернігівській області Ірина Жмака відвідали Чернігівський центр соціально-психологічної реабілітації дітей та вручили його вихованцям подарунки.

АНОНСИ ПОДІЙ