У Чернігові надзвичайники врятували жінку, яка намагалася стрибнути в річку Десна з пішохідного мосту
Рятувальники піднялися на міст та запобігли спробі жінки здійснити стрибок.
10 березня о 15:20 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення, що в обласному центрі на пішохідному мосту через річку Десна жінка перелізла через огорожу, намагаючись звідти стрибнути у воду.
На місце події оперативно прибув черговий караул 3-ої Державної пожежно-рятувальної частини.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Павло Іллюша виборов бронзу Кубка Світу з боксу в Індії 09:46
З 16 до 20 листопада в місті Нью-Делі (Індія) відбувся Кубок Світу з боксу під егідою World Boxing.
єВідновлення: двоє чернігівців отримають компенсацію за пошкоджене житло, ще двоє — за знищене 09:16
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 20 листопада затвердив чергові рішення комісій з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені / знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України.
Наш обов’язок – пам’ятати: в обласному центрі вшанували жертв голодоморів 08:43
22 листопада до меморіального заходу біля П’ятницької церкви у Чернігові приєдналися представники державних органів, історики, молодь, громадські активісти та усі небайдужі.
Поліція документує наслідки чергової атаки рф на Чернігівщині, унаслідок якої постраждав рятувальник 08:20
Вночі та вранці 23 листопада російська армія вкотре атакувала Чернігівщину безпілотниками.