Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 лютого, 10:02:09

У Новгороді-Сіверському модернізували надання адмінпослуг ДМСУ

10.03.2020   10:24Агенцiя

Днями у Новгороді-Сіверському було відкрито приміщення районного сектору Державної міграційної служби України.

У якісно відремонтованому приміщенні обладнано два сучасно оснащених робочих місця. Це, за словами голови Голови Державної міграційної служби України Максима Соколюка, дозволить обслуговувати до п’ятдесяти громадян на день.

— Наша мета — досягти того, щоб жителі Чернігівської області отримували якісні послуги незалежно від того, проживають вони в обласному центрі чи, у даному випадку, у Новгороді-Сіверському, — наголосив заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван.

Новгород-Сіверський районний сектор ДМСУ надає стандартний спектр послуг: оформлення паспортів громадян України, документів для виїзду закордон або, навпаки, для набуття громадянства України, інших. Всього за минулий рік було надано 2290 таких адміністративних послуг.

Останні новини Чернігівщини

Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01

Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».

Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23

Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.

4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11

День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression

Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25

Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.