У Козелецькому районі правопорушник наловив риби на кримінальну справу, – Чернігівський рибоохоронний патруль
5 березня Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду з працівниками Головного управління Національної поліції в Чернігівській області викрито грубе порушення правил рибальства з ознаками кримінального злочину.
На озері поблизу хутора КопачівКозелецького району мешканець с. Красилівка незаконно ловив рибу за допомогою 4 од. сіток. У тенета браконьєра потрапило майже 8 кг риби:щука – 13 екз. та по 1 екз. карася сріблястого, лина і ляща. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 4 726 грн.
На місце вчинення правопорушення було викликанослідчо - оперативну групу Козелецького ВП НВП ГУНП в Чернігівській області.
На правопорушника складений протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП, який буде направлений до Козелецького районного суду для винесення рішення про притягнення винної особи до відповідальності.
Незаконно добуту рибу та сітки вилучено.
Нацполіцією відомості про кримінальне правопорушення внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині викрито схему викрадення та збуту пального, призначеного для потреб оборони 17:27
Спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу УСР в Чернігівській області та ГВЗВВБ «Центр» ДПС України викрито схему незаконного викрадення палива, яке належало одному з прикордонних підрозділів Чернігівської області.
Сонячна енергетика для медичних закладів: Чернігів і Rotary Club продовжують співпрацю 16:49
5 лютого Чернігів відвідали представники Rotary Club «Kyiv–Capital» — партнери Чернігівської міської територіальної громади, за підтримки яких уже реалізовано важливий соціальний проєкт та триває підготовка до впровадження наступної ініціативи.
Чернігівщина реалізує Резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека»: підбито підсумки моніторингу за 2025 рік 14:47
Відбулося чергове засідання Коаліції «Чернігівщина 1325», ключовою темою якого став моніторинг виконання Плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року в Чернігівській області у 2025 році.
6 проєктів Чернігівщини відібрано для фінансування в межах Програми відновлення України III (транш В) 09:43
Заступник Міністра розвитку громад та територій України Олексій Рябикін провів засідання Експертної робочої групи з питань ініціювання, підготовки, супроводження та реалізації спільних з Європейським інвестиційним банком проєктів в рамках
Генеральний секретар НАТО ознайомився з роботою об’єкту енергетики та пункта незламності в Чернігові 09:42
Генеральний секретар НАТО Марк Рютте з офіційним візитом на Чернігівщині. Він оглянув один з енергооб’єктів у регіоні, який зазнав ворожих ударів. Також ознайомився з роботою пункта незламності.