У Прилуках поліцейські розслідують обставини зіткнення двох легковиків
Внаслідок автопригоди неподалік перехрестя вулиць Перемоги та Костянтинівської зіткнулися «ВАЗ-2101» та «BMW». Водія «ВАЗу» доставили до лікарні з тілесними ушкодженнями, інший водій не постраждав.
В ході перевірки працівники Прилуцького відділу поліції ГУНП в Чернігівській області встановили, що водій «ВАЗу», здійснюючи розворот, не надав перевагу у русі легковику «BMW», який рухався на значній швидкості.
Під час опитування учасників автопригоди поліцейські виявили явні ознаки наркотичного сп’яніння у водія «BMW». Лікарі при освідуванні документально підтвердели цей факт.
Відносно порушника складено адміністративний протокол за частиною 1 статті 130 КУпАП (керування транспортним засобами у стані алкогольного, наркотичного чи іншого спяніння або під впливом лікарських препаратів.)
Відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами). Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – до трьох років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на той самий термін або без такого.
Наразі призначено низку експертиз. Триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев 11:54
Господарський суд Чернігівської області у повному обсязі задовольнив позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури та зобов’язав ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп» відшкодувати майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.
У Корюківській громаді працює мобільна соціальна служба 11:51
На Корюківщині запроваджено новий формат соціальної підтримки, який дозволяє оперативно реагувати на потреби мешканців, особливо у віддалених населених пунктах. З червня тут працює мобільна соціальна служба – на базі місцевого Центру надання соціальних послуг.
3740 звернень щодо домашнього насильства: у Чернігівській ОВА відбулося засідання профільної робочої групи 11:48
Напередодні старту Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Чернігові провели засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у співпраці та за підтримки Сабкластеру з питань гендерно зумовленого насильства та Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.
У Чернігові поліцейські оперативно встановили і затримали грабіжника 11:46
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили 18-річного молодика, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном 50-річної чернігівки.
Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин 11:45
Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 42-річного чоловіка, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.