Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 червня, 21:00:13

Запровадження системи НАССР у закладах соціального обслуговування Чернігівщини

06.03.2020   09:46Агенцiя

Семінар-нарада за участю керівників закладів соціального обслуговування та представників Держпродспоживслужби області щодо запровадження системи управління безпечністю харчових продуктів пройшов у Департаменті соціального захисту населення обласної державної адміністрації.

Звертаючись до присутніх, його керівник Олег Русін наголосив на актуальності проведення навчання, оскільки в кожній інтернатній установі системи соціального захисту населення є харчоблоки. І щоденне приготування їжі для підопічних має відбуватись із дотриманням відповідних вимог. Тож згідно з  чинними нормативними актами необхідно забезпечити підготовку матеріалів щодо процесу впровадження в закладах, де здійснюється харчування, постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю в критичних точках (НАССР).

Начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Юрій Павлішен у презентативній формі ознайомив керівників інтернатних закладів із законодавчою базою у сфері безпечності харчових продуктів і основними аспектами впровадження системи НАССР. Він також докладно розповів про основні етапи реєстрації потужностей харчоблоків установ, алгоритм здійснення їх аудиту та інспектування і окрему увагу звернув на відповідальність, передбачену за невиконання вимог законодавства стосовно запровадження системи аналізу ризиків, небезпечних чинників і контролю критичних точок. Крім того, обговорювались проблемні моменти співпраці з операторами ринку, які постачають до інтернатних установ продукти харчування.

НАССР – це надійність, безпечність, здоров’я людей та інвестиції у майбутнє, зазначив Юрій Павлішен, підбиваючи підсумки семінару-наради. Його учасники отримали відповіді на численні запитання стосовно впровадження системи НАССР.

Під час навчання також не залишилась поза увагою тема коронавірусу, зокрема йшлося про методи профілактики цього небезпечного захворювання і його поширення на території України, в тому числі на Чернігівщині.

Останні новини Чернігівщини

В області підтверджено 250 випадків коронавірусної інфекції

В області підтверджено 250 випадків коронавірусної інфекції 15:28

4 червня по Чернігову та області виявлено 36 нових випадків інфікування Covid-19.

Кабінет Міністрів опублікував постанову про послаблення карантинних заходів в Україні з 5 червня

Кабінет Міністрів опублікував постанову про послаблення карантинних заходів в Україні з 5 червня 14:43

Відповідна постанова № 435 від 3 червня опублікована на Урядовому порталі.

"Прилуки в часі" 12:36

Прилуки – одне з найдревніших міст України, що розкинулося на мальовничих берегах тихоплинної річки Удай. Воно має багату, славну, героїчну та водночас трагічну історію. Цьогоріч місту виповнюється 935 років.

Ніжин: садочки відновлюють свою роботу з 9 червня

Ніжин: садочки відновлюють свою роботу з 9 червня 12:14

3 червня відбулось позачергове засідання міської комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Громадська рада при Чернігівській ОДА провела засідання президії

Громадська рада при Чернігівській ОДА провела засідання президії 12:06

Обговорити питання порядку денного чергового засідання Громадської ради при Чернігівській ОДА та інші важливі питання 3 червня зібралися члени президії.