Вогнеборці ліквідували загоряння котельні на території "Ніжинського агротехнічного інституту"
4 березня о 10:47 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу будівлі котельні на території Відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут", що у м. Ніжин по вул. Шевченка, 10.

За викликом до місця події оперативно прибуло 4 відділення Державного пожежно-рятувального підрозділу м. Ніжин У ДСНС в області, а також було залучено пожежно-рятувальне відділення Спеціального авіаційного загону ДСНС України. На час їх прибуття горів дах котельної на площі 400 кв.м.
Спільними діями підрозділів загоряння об 11:14 було локалізовано та о 12:35 остаточно ліквідовано.
Внаслідок пожежі вогнем знищено покрівлю на площі 400 кв.м, пошкоджено конструктивні елементи перекриття.
На гасіння пожежі залучалося 5 одиниць техніки та 14 чоловік особового складу.
Причина пожежі та завдані збитки встановлюється.
На місці пожежі працює оперативна група У ДСНС України у Чернігівській області.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
“Симфонія тривалістю в життя” триває 10:40
Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) 18 жовтня 2025 року представив глядачам програму, в яку увійшли твори юного Вольфганга Амадея Моцарта.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
20 жовтня: цей день в Україні і світі 10:35
День 1335 Російська агресія - Day 1335 Russian aggression
Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44
Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.
СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02
Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.