Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 7 лютого, 11:55:07

У комунальних музичних школах Чернігова тепер можуть навчатися й дорослі

03.03.2020   14:03Агенцiя

Відтепер у всіх комунальних музичних школах Чернігова вчитися можуть не тільки діти, а й люди будь-якого віку та професій. Про перехід на такі стандарти освіти сказав на розширеній міській нараді керівник Управління культури та туризму Чернігівської міської ради Олександр Шевчук.

Як уточнили в управлінні пізніше, дорослі чернігівці дійсно тепер можуть здобути мистецьку освіту таким чином. Єдине, що дорослих не навчатимуть безкоштовно, але за плату – будь ласка. Поки що в дитячих музичних школах Чернігова таких учнів ще немає, але якщо бажаючі прийдуть – для них зроблять групи чи запропонують ще якісь інші форми навчання, прийнятні та зручні.

Такі зміни до правил набору учнів до перших класів мистецьких шкіл рекомендовані наказом Міністерства культури України № 352 від 24.04.2019. Тобто право набирати дорослих учнів є вже і в цьому навчальному році, і Чернігів – серед тих передових міст України, які готові йти таким шляхом.

За інформацією з доповіді Олександра Шевчука на нараді, зараз у Чернігові мистецькою освітою охоплені 6,96% мешканців (по Україні цей показник - 7,5%). Але тепер у здобутті мистецької освіти з’явилися нові можливості.

У Чернігові 4 міських комунальних заклади позашкільної мистецької освіти: музичні школи №1 і №2 (вул. Шевченка, 23 і вул. Мстиславська, 11), художня школа (вул. Гонча, 33) і школа мистецтв (вул. Захисників України, 7в).

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21

Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21

5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.

6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46

День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression