Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 квітня, 01:10:15

Святкові урочистості з нагоди професійного свята – День рятівника

18.09.2012   18:23Агенцiя

У відповідності до Указу Президента України 17 вересня наша держава відзначає професійне свято рятувальників – День рятівника.

Ця дата обрана не випадково, адже саме 17 вересня православні християни відзначають свято ікони Божої Матері «Неопалима Купина», яка захищає домівки людей від пожеж, а також є покровителькою всіх людей, чия професійна діяльність пов'язана з ризиком і порятунком життів інших людей.

З нагоди професійного свята в Чернігівському міському відділі Управління Держтехногенбезпеки у Чернігівській області відбулися урочисті заходи. З вітальним словом виступив начальник Управління Держтехногенбезпки у Чернігівській області полковник служби цивільного захисту Чеповський Юрій Олегович. Привітавши з професійним святом всіх працівників Чернігівської області, Юрій Олегович висловив щиру подяку за  їхню сумлінну та само­віддану працю. Це свято сильних духом людей мужньої професії, життєвим кредом яких стали слова «Запобігти, врятувати, допомогти».

За добросовісне виконання службових обов’язків кращі працівники служби були нагороджені почесними грамотами Чернігівської міської адміністрації та Чернігівської міської ради, отримали чергові спеціальні звання. Також від голови обласної ради було нагороджено почесною грамотою та пам'ятним знаком підполковника служби цивільного захисту Аникієнка Юрія  Михайловича. Під час святкових заходів начальник Управління привітав жінок квітами та вручив працівникам сувенірні наручні годинники.

По завершенню урочистостей з теплим словом привітав отець Роман, Катерининської церкви. Від Київського Патріархату він нагородив благословенною грамотою та знаком заступника начальника Управління Держтехногенбезпки у Чернігівській області полковника служби цивільного захисту Котляра Руслана Павловича та ще двох працівників Дертехногенбезпеки.

Бажаємо всім вам міцного здоров’я, міцності духу, впевненості в собі та своїх силах і якомога менше тривожних викликів. А вогонь хай горить лише у ваших серцях - вірою, надією та любов’ю до життя!

Управління Держтехногенбезпеки
у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 12:20

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.

На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19

У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).

Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21

Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.

«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09

У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».

Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини

Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16

З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.