Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 червня, 11:26:42

Forbiz прямуємо разом

02.03.2020   13:17Агенцiя

27 лютого у великій залі відбулось засідання робочої групи з питань реалізації, моніторингу та оцінки результативності досягнення оперативної цілі щодо розвитку малого та середнього підприємництва в стратегії розвитку Ніжинської міської ОТГ.

У заході взяли участь міський голова Анатолій Лінник, старший консультант з питань політики розвитку МСП FORBIZОльга Красовська, консультант з координації політики та розвитку інфраструктури підтримки МСП, Офіс розвитку МСП Юрій Вдовенко, перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Григорій Олійник, радник міського голови Сергій Осадчий, представники відділу економіки та інвестиційної діяльності, члени робочої групи - підприємці, представники громадських організацій.

Відділ економіки та інвестиційної діяльності презентував напрацьовані результати щодо розвитку малого та середнього підприємництва. Зокрема: відкриття центру підтримки підприємництва, участь в програмі «U – LEAD з Європою», співпраця з Радою підприємців при Ніжинській міській раді, проведення для представників бізнес спільноти міста: «круглого столу», семінарів, зустрічей, затвердження порядку про фінансову допомога суб’єктам підприємницької діяльності на безповоротній основі для  розвитку туристичної інфраструктури,  підтримка порталу «відкритий бюджет», наповнення порталу відкритих даних та інше. 

Ольга Красовська надала робочій групі свої рекомендації щодо подальшої роботи та пропозиції для реалізації проекту Створення школи малого та середнього підприємництва у м. Ніжині. У своєму виступі відмітила, що Ніжинська громада є однією з найбільш прогресивних та активних щодо співпраці та реалізації завдань.

Юрій Вдовенко надав консультації щодо роботи інформаційного порталу для підприємців, пілотних програм: КульТуРег, Факторинг ре-старт та надав відповіді на запитання присутніх.

Робота по виконанню проектних завдань триває. Попереду ще втілення ідей, шляхи реалізації яких були обговорені на заході. 

Довідково. Пілотна програма з розробки та реалізації місцевих стратегічних документів спрямованих на розвиток малого та середнього підприємництва (МСП) реалізується в місті Ніжині за підтримки проекту міжнародної технічної допомоги FORBIZ в рамках ініціативи «Підтримка ЄС України у відновленні її економіки» (EU4Busines), що втілюється в Україні консорціумом на чолі з GFAConsultingGroup, а також за підтримки програми «U – LEAD з Європою».

Останні новини Чернігівщини

Андрій Прокопенко офіційно представив голову Новгород-Сіверської райдержадміністрації - Тараса Молочка

Андрій Прокопенко офіційно представив голову Новгород-Сіверської райдержадміністрації - Тараса Молочка 10:43

1 червня голова облдержадміністрації Андрій Прокопенко разом з народним депутатом України Максимом Зуєвим офіційно представив голову Новгород-Сіверської районної державної адміністрації Тараса Молочка.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом травня вилучено майже 290 кг незаконно добутої риби і понад 6 км сіток

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом травня вилучено майже 290 кг незаконно добутої риби і понад 6 км сіток 10:36

Протягом травня 2020 року державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 205 порушень Правил рибальства.

У Центрах соціально-психологічної реабілітації дітей пройшла акція

У Центрах соціально-психологічної реабілітації дітей пройшла акція "Даруймо радість дітям" 10:22

У рамках акції «Даруймо радість дітям» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей заступник начальника Служби у справах дітей обласної державної адміністрації Юлія Олифіренко та Регіональний Уповноважений Верховної Ради з прав людини у Чернігівській області Ірина Жмака відвідали Чернігівський центр соціально-психологічної реабілітації дітей та вручили його вихованцям подарунки.

Неповнолітніх, які утримуються в Чернігівському слідчому ізоляторі, привітали з Днем захисту дітей

Неповнолітніх, які утримуються в Чернігівському слідчому ізоляторі, привітали з Днем захисту дітей 10:12

Чотирьох неповнолітніх, які утримуються в Чернігівському слідчому ізоляторі, 1 червня привітали з Міжнародним днем захисту дітей та вручили подарунки.

Андрій Прокопенко офіційно представив голову Семенівської райдержадміністрації - Дениса Буданова

Андрій Прокопенко офіційно представив голову Семенівської райдержадміністрації - Дениса Буданова 10:04

1 червня голова облдержадміністрації Андрій Прокопенко разом з народним депутатом Максимом Зуєвим офіційно представив голову Семенівської районної державної адміністрації Дениса Буданова.

АНОНСИ ПОДІЙ