Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 листопада, 11:33:32

Рятувальники ліквідували пожежу на території чоловічого монастиря

02.03.2020   08:10Агенцiя

29 лютого о 06:33 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про те, що у с. Домниця Менського району на території Домницького Свято-Різдва Богородиці чоловічого монастиря Української православної церкви (Московського патріархату) виникла пожежа трапезної церкви Святої Параскеви П'ятниці.

До гасіння залучалося 23 чоловіки особового складу та 7 одиниць спеціальної техніки з 1-ої, 8-ої, 10-ої Державних пожежно-рятувальних частин з м. Чернігів, Сновськ та Мена, а також сільські вогнеборці з смт Березна та с. Локнисте.

Спільними діями пожежу о 07:58 локалізовано та о 10:43 остаточно ліквідовано.

Внаслідок пожежі вогнем знищено покрівлю на площі 400 кв.м. та пошкоджено конструктивні елементи перекриття, стін та меблі.

Жертв та постраждалих немає.

Ймовірна причина виникнення пожежі - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації теплогенеруючих агрегатів та обладнання. Збиток та сума врятованого майна встановлюються.

На місці пригоди працювала мобільно-оперативна група Управління ДСНС України у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:32

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

27 листопада: цей день в Україні і світі 09:31

День 1373 Російська агресія - Day 1373 Russian aggression

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:02

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме 3 пожежі.

У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту

У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту 09:45

У Чернігові стартує набір на безоплатний офлайн-курс із вивчення правил дорожнього руху. Заняття стануть корисними як майбутнім водіям, так і тим, хто хоче впевнено почуватися на дорозі та пригадати ключові правила. Початок навчання — 28 листопада.

 Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини

Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини 08:30

Прокурорами Чернігівської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жительки міста Городня за фактом шахрайства (ч. 1 ст. 190 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини