Під страхом суспільно корисних робіт мешканець Новгород-Сіверського району сплатив 23 тисячі боргу по аліментах
Після розлучення обов’язки щодо виховання та розвитку дитини більшою мірою виконуються тим з подружжя, з яким чадо проживає. Деякі батьки, користуючись фізичною прірвою з малечою, ігнорують та байдуже ставляться до їхнього життя.
Нагадають забудькуватим батькам про дітей фахівці юстиції, які стоять на сторожі економічних прав підростаючого покоління.
Мешканець Новгород-Сіверського району тривалий час не сплачував своєму синові аліменти. Така ганебна поведінка чоловіка призвела до утворення 18-тисячного боргу перед хлопцем.
Задля мотивації батька сплатити зазначену заборгованістьдержавні виконавцінаклали арешт на майно та рахунки неплатника, застосували обмеження у правах, а також нарахували штраф, сума якого сягнула 4 тисячі гривень.
«Вирішальним примусовим заходом стало складання фахівцями юстиції протоколу про адміністративне правопорушення щодо притягнення боржника до суспільно корисних робіт. Небажання батька 15-річного Максима фарбувати вуличні паркани та гребти листя змусило чоловіка сплатити всю суму боргу, а це (разом зі штрафом) майже 23 тисячі гривень», - розповіла Ірина Свистун, очільниця Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми), до складу якого увійшла в тому числі обласна юстиція Чернігівщини.
Останні новини Чернігівщини
Напередодні Дня молоді Уряд відзначив двох представниць Чернігівщини 14:26
Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України за 2025 рік отримали Юлія Дзюба, членкиня Правління громадської організації «Профешенал гавермент», та Поліна Гомбалевська, президентка громадської організації «Українська асоціація студентів» – а також чинна голова Молодіжної ради при Чернігівській ОДА.
Здоров’я працівників та безпечні умови праці – у фокусі діалогу з бізнесом 13:15
Безпечне робоче середовище — це не лише вимога законодавства, а й важлива складова відповідального ведення бізнесу.
Для лікарень області надійшли ліки та спецобладнання від благодійників на майже два мільйони гривень 12:54
Наприкінці липня у Чернігівську область доставлено велику партію медикаментів, ортопедичних виробів та сучасного високотехнологічного устаткування.
У Чернігівському медичному центрі сучасної онкології встановлюють третій лінійний прискорювач 12:12
Цей апарат дасть змогу охопити ще більше пацієнтів. Лінійний прискорювач дозволяє проводити високоточну променеву терапію, що в рази збільшує шанси онкохворих на одужання.
На Чернігівщині продовжують реалізацію проєкту щодо підтримки дітей полеглих захисників та захисниць 11:45
Днями у Чернігові відбулася робоча нарада під головуванням заступника голови Чернігівської ОДА Івана Ващенка щодо реалізації проєкту підтримки дітей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Ініціатива започаткована ПрАТ «Авіакомпанія «Українські вертольоти».