Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 11 січня, 01:26:52

Спільні заходи дають результат: 9 тис найманих працівників офіційно працевлаштовано

28.02.2020   08:16Агенцiя

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що у рамках проведення спільних заходів з метою підвищення рівня заробітної плати, сплати податків та єдиного внеску, дотримання трудового законодавства фахівцями податкової служби та Держпраці в області проведено співбесіди з 398 cуб’єктами господарювання у сфері торгівлі і тимчасового розміщення та організації харчування та розповсюджено майже 1 тисячу інформаційних буклетів.

У період проведення заходів (січень-лютий поточного року) спостерігається збільшення кількості подання працедавцями повідомлень про прийняття на роботу працівників. Для порівняння: якщо минулого року у середньому за місяць роботодавці повідомляли про офіційне працевлаштування близько 7,5 тис осіб, то з початку проведення заходів (з 20.01.2020) вже подані повідомлення по 9 тис найманих працівниках.

Більша частина цих повідомлень надійшла саме від працедавців, які працюють у сфері торгівлі й громадського харчування, а також які надають послуги з тимчасового розміщення (готелі, хостели).

В деяких випадках підприємці виправляють ситуацію під час візиту податківців. Наприклад, під час проведення перевірки у Прилуцькому районі фізичної особи-підприємця, який провадить свою діяльність у сфері громадського харчування (кафе), було подано повідомлення про працевлаштування 2 осіб.  

І роботодавцям, і найманим працівникам слід пам'ятати, що офіційне працевлаштування це - насамперед, соціальний захист (лікарняні, допомога з безробіття, пенсії), а також  - додаткові надходження до бюджету.

Останні новини Чернігівщини

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02

У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33

Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».

Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.

В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36

Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини