Чернігівський район: рятувальники ліквідували загоряння автомобіля
27 лютого о 10:17 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про те, що поблизу с. Новий Білоус Чернігівського району сталося загоряння автомобіля ВІС-2345.
На місце події оперативно прибуло відділення 2-го Державного пожежно - рятувального посту м. Чернігів у складі 3 чоловік особового складу та 1 одиниці спеціальної техніки. Вогнеборці о 10:40 пожежу локалізували, а об 11:00 остаточно ліквідували.
Як з'ясувалось, під час руху автомобіля, який належить підприємству "171 Чернігівський ремонтний завод", водій помітив з-під капоту клуби диму та аби не наражати на небезпеку інших учасників дорожнього руху, з'їхав на узбіччя й викликав рятувальників.
Ймовірно, причиною виникнення пожежі послужило коротке замикання електромережі транспортного засобу. Вогнем пошкоджено моторний відсік транспортного засобу та документацію підприємства, яка перевозилася автомобілем.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25
Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.
Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04
В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.
4 травня: цей день в Україні і світі 09:59
День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression