Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 лютого, 18:30:39

На Чернігівщині споживачам мають зробити перерахунок за опалення і гарячу воду

27.02.2020   08:16Агенцiя

Фахівці Сектору контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області здійснили планову перевірку суб’єкта господарювання, що є виконавцем послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води.

Згідно з приписом, складеним у результаті перевірки, суб'єкт господарювання має здійснити перерахунки споживачам (повернути кошти) на загальну суму 2 млн 265 тис. 437 грн. 

Це сума, яка становить позитивну різницю  між фактичною виручкою від продажу (реалізації) до запровадженого способу регулювання, що і є порушенням норм Закону України «Про ціни і ціноутворення» від 21.06.2012 року № 5007-VI та ч.1 п.1 ст.5; ст.12 Закону України «Про житлово – комунальні послуги» від 09.11.2017 року № 2189-VIII та пункту 31 розділу УІ «Прикінцевих та перехідних положень» зазначеного Закону, п.28 Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, що затверджені  Постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 №869, ст.20 Закону України «Про теплопостачання».

Останні новини Чернігівщини

Фіктивне навчання для відстрочки: поліція Чернігівщини викрила групу зловмисників, які організували корупційну схему ухилення від мобілізації 17:22

Поліцейські викрили злочинну групу у складі завідувачів навчальних кафедр та викладача одного з вишів у Чернігові, які організували корупційну схему для отримання відстрочки від мобілізації чоловікам призивного віку.

156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року

156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року 17:19

Протягом січня 2026 року в КНП «Чернігівський пологовий будинок» народилося 156 дітей: 70 хлопчиків та 86 дівчаток.

На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути

На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути 17:01

До 1 січня 2027 року всі територіальні громади України мають ухвалити або оновити свої статути відповідно до змін у Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Поліція розслідує обставини пожежі в Чернігівському районі 14:40

Вночі 1 лютого до поліції надійшло повідомлення, що у селі Михайло-Коцюбинської селищної громади Чернігівського району в будівлі центру соціальної адаптації сталася пожежа. Вогонь знищив покрівлю та пошкодив стіни.

Віденська класика у Чернігові: оркестр «Філармонія» виступив під дирегуванням Юрія ЯнкаА 14:37

1 лютого 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр приймав особливого гостя.