Ніжинський район: під час ліквідації пожежі вогнеборці виявили тіло 30-річного чоловіка
26 лютого о 01:45 до Служби порятунку "101" у Ніжинському районі надійшло повідомлення про загоряння в одному з приватних житлових будинків, що у с. Хвилівка.
За викликом на місце події оперативно прибуло відділення 16-ої Державної пожежно-рятувальної частини м. Ніжин, а також сільські вогнеборці з с. Талалаївка.
На той момент у помешканні спостерігалось щільне задимлення і горіння конструктивних елементів даху будівлі.
Під час проведення робіт з ліквідації пожежі рятувальники виявили у одній з кімнат будинку тіло сина господаря помешкання, 1989 року народження без ознак життя.
Ймовірно, причиною трагедії послужило порушення правил пожежної безпеки при експлуатації металевого опалювального приладу.
Спільними діями підрозділів пожежу о 02:27 було локалізовано, а о 04:05 остаточно ліквідовано. Вогнем знищено перекриття по всій площі, пошкоджено стіни будинку та майно.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Робота + житло: які є вакансії на Чернігівщині на початок року? 12:26
Наразі в базі вакансій Чернігівської обласної служби налічується понад три десятка пропозицій роботи з наданням житла в регіоні.
“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується 12:08
Академічний симфонічний оркестр “Філармонія”, очолюваний заслуженим діячем мистецтв України Миколою Сукачем, продовжує реалізацію великого проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, що передбачає виконання всіх симфоній Вольфганга Амадея Моцарта у хронологічному порядку.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:01
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.
12 золотих медалей: яскравий виступ команди Чернігівщини у Яворові 11:56
Нещодавно у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на лижах, у якому взяли участь понад 125 спортсменів з 9 регіонів України.
На Чернігівщині поліцейські перекрили канал розповсюдження вогнепальної зброї та боєприпасів 11:44
Оперативники та слідчі Ніжинського райуправління поліції викрили 39-річного мешканця району у продажі вогнепальної зброї та боєприпасів. Зловмисника затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання.