Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 березня, 01:04:32

Прикордонники "рибних" браконьєрів зупинили!

18.09.2012   11:14

Близько 14.00 15 вересня 2012 до відділу прикордонної служби "Добрянка" надійшла інформація про можливий вилов риби забороненими засобами лову в районі с. Скиток Ріпкинського району.

Під час перевірки отриманої інформації на березі р. Сож було виявлено порожній автомобіль Ваз-2101, біля якого знаходились сумка з сітками та пакет з рибою. За три години до автомобіля навідались і "рибалки", якими виявились сорокарічний Володимир К. та тридцятип'ятирічний Євген Т., обидва жителі Добрянки, які на гумовому човні і здійснювали незаконний вилов риби за допомогою саме сітками.

Затриманих громадян доставлено до відділу прикордонної служби «Добрянка», де на них складено протоколи про притягнення до адміністративної відповідальності за незаконний вихід на воду за статтею 202 «Порушення прикордонного режиму» та за статтею 85 ч.4 «Грубе порушення правил використання об’єктів тваринного світу» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

За підрахунками правоохоронців браконьєри виловили 15 щук та 173 карася, крім того вилучено 4 сітки загальною довжиною 185 метрів та гумовий човен «Bark».

Все вилучене передано до лінійного відділу міліції в річковому порту «Чернігів». Відповідальність за таке правопорушення передбачає штраф близько 8 тисяч гривень,але це вирішуватиметься у суді.

Останні новини Чернігівщини

Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59

Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.

У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів

У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів 12:42

У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.

Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей

Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей 12:36

З 22 до 28 лютого у селі Тисовець Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед ДЮСШ та СДЮШОР.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:31

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.