Упродовж минулого тижня надзвичайники 51 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій
Упродовж минулого тижня з 17 по 24 лютого щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 195 чоловік особового складу, 61 одиниця основної та спеціальної техніки.
Вогнеборці ліквідували 39 пожеж, 12 з яких виникли в житловому секторі громадян, 1 на об'єкті, 2 на транспорті, 22 в природніх екологічних системах, а саме: 18 пожеж сухої трави, 3 сміття та 1 очерету. Нажаль, у вогні загинула 1 особа, травмовано 2 та 3 людини врятовано.
Групою піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення знищено у встановленому порядку 36 вибухонебезпечних предметів часів минулих війн, зокрема 5 артилерійських снарядів калібром 45 мм та 31 мінометну міну калібром 50 мм.
Для проведення невідкладних робіт та деблокування загиблого водія з автомобіля "Volkswagen Passat" залучалися рятувальники 1-ої Державної пожежно-рятувальної частини м. Чернігів на автоцистерні та спеціальній аварійно-рятувальній машині "САРМ-Л".
Крім того, підрозділи оперативно-рятувальної служби Чернігівщини 9 разів залучалися для надання допомоги громадянам та проведення інших невідкладних робіт.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38
21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.
ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16
21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.
Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32
У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.
У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45
Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17
Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.