Генплани ще чотирьох населених пунктів Чернігівщини схвалені на містобудівній раді
У Чернігівській облдержадміністрації 21 лютого відбулося чергове засідання обласної містобудівної ради.
Були розглянуті проєкти генеральних планів селища Талалаївка, сіл Журавка Варвинського району, Грем`яч Новгород-Сіверського, Степанівське Талалаївського, а також детальних планів двох земельних ділянок села Кладьківка Куликівського району.
Наразі 119 із 1510 населених пунктів Чернігівщини вже мають нові затверджені генеральні плани. Документ дає громадам основу на законних засадах формувати стратегію розвитку власних територій – планування, забудову, прокладку інженерних комунікацій, розміщення промислових потужностей, сільськогосподарських угідь тощо.
Ще на стадії розробки проєкту генплану проєктна організація зважає на всі побажання та зауваження замовника, яким виступає орган місцевого самоврядування. В тому числі враховується, наскільки генплан дозволятиме в майбутньому збільшувати територію населеного пункту та кількість його мешканців.
За результатами засідання чотири генеральні плани були рекомендовані членами архітектурно-містобудівної ради до затвердження, з урахуванням наданих зауважень. Два детальних плани були зняті з розгляду і відправлені на доопрацювання та повторного розгляду на наступному засіданні.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 12:09
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
«Мечем і волею»: у Чернігові погасили нову марку 11:59
Уже традиційно історичні дати в Україні закарбовуються в поштових марках. Тож і в день початку повномасштабної війни рф проти Української держави офіцери оперативного командування "Північ" за традицією долучилися до погашення нової поштової марки від Укрпошта.
До уваги водіїв! Тимчасово ускладнено рух по вулиці Воскресенській, 23 08:27
У зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 100 мм по вулиці Воскресенській, 23, тимчасово ускладнено рух транспорту в зоні виконання робіт.
Повідомлено про підозру “директору” філії агропідприємства, яке окупанти привласнили на Луганщині 08:26
Депутат селищної ради Старобільського району після окупації Луганської області добровільно обійняв посаду директора філіалу агрокомпанії та схиляв колишніх працівників до співпраці з ворожою владою.
25 лютого: цей день в Україні і світі 08:24
День 1463 Російська агресія - Day 1463 Russian aggression