Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 вересня, 02:41:31

"Внутрішній контроль та аудит – як основа підвищення ефективності місцевих бюджетів"

22.02.2020   11:33Агенцiя

20 лютого у м.Києві відбулася презентація та експертне обговорення напрацювань проекту «Внутрішній контроль та аудит – як основа підвищення ефективності місцевих бюджетів у 4-х регіонах України», який був реалізований у 8-ми громадах Миколаївської, Дніпропетровської, Чернігівської та не окупованої частини Луганської області.

У заході взяли участь Катерина Давенпорт політична радниця посольства Великобританії в Україні, Наталія Дрозд експерт проекту ГО «Центр Доброчин», В'ячеслав Лега начальник відділу юридично-кадрового забезпечення апарату виконавчого комітету Ніжинської міської ради та Євгенія Копилова начальник сектора з питань претензійно-позовної роботи та запобігання корупції відділу юридично-кадрового забезпечення апарату виконавчого комітету, а також представники громад в яких був реалізований проект.

Спікери заходу розказали про досягнення і проблеми виконання вимог національного законодавства по запуску системи внутрішнього контролю та внутрішнього аудиту:
1.Яку користь дає запровадження системи управління якістю у місцевих громадах та областях;
2.Як відбувається запровадження системи управління якістю на місцевому та обласному рівнях.

Учасники заходу обговорили як на національному рівні сформувати дієві механізми контролю за невиконання/не належне виконання згаданих вимог національного законодавства та як підвищити компетенції місцевих посадовців, депутатів що відповідають за запровадження системи внутрішнього контролю та внутрішнього аудиту.

За матеріалами відділу юридично-кадрового забезпечення апарату виконавчого комітету Ніжинської міської ради

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували кампанію з підвищення обізнаності про резолюцію ООН 1325 19:43

«1325 зміцнює країну» – під такою назвою в Чернігові відбулася пресконференція, присвячена старту інформаційної кампанії щодо підвищення обізнаності про резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека». Захід зібрав представників і представниць громадянського сектору та влади.

Підприємства переробної промисловості та торгівлі забезпечили майже 35 % податкових надходжень до бюджету 14:01

За січень–серпень 2025 року найбільшими платниками податків стали підприємства переробної промисловості та оптової й роздрібної торгівлі. Вони забезпечили відповідно 17,6 % та 16,7 % усіх надходжень до Зведеного бюджету України.

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин 13:25

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Ніжин у одержанні неправомірної вигоди для себе, за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України).

Чернігівці літнього віку можуть вивчати англійську на безоплатному онлайн-курсі — деталі 13:03

У Чернігові стартує безоплатний онлайн-курс англійської мови для людей літнього віку. Навчання проходить одразу на кількох рівнях — від початкового до Pre-Intermediate.

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором?

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором? 11:22

Бурхливі обговорення щодо назви сучасної війни України з російським агресором завершені.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини