Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 серпня, 19:24:26

Засуджено шахрая

22.02.2020   10:06Агенцiя

Прилуцькою місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні відносно жителя м. Прилуки, який в період часу з початку листопада 2019 по 03.01.2020 ошукав семеро потерпілих.

Як встановлено в судовому засіданні, місцевий житель під час розмови, входив в довіру до потерпілих, пропонуючи придбати різні будівельні матеріали за значно заниженими цінами, яких в дійсності не мав та після отримання грошових коштів, обіцяв привезти товар покупцям, ошукуючи таким чином потерпілих.

Прокурором у суді надано беззаперечні докази, за сукупністю яких вина обвинуваченого у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 190 КК України, заволодіння чужим майном шляхом обману, вчинене повторно, визнано судом доведеною. При призначенні покарання судом враховані думки потерпілих, які претензій до обвинуваченого не мали в зв’язку з відшкодуванням збитків.

Вироком Прилуцького міськрайонного суду від 11.02.2020 обвинуваченого визнано винним, та призначено покарання у вигляді штрафу розміром 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 1700 гривень.

Останні новини Чернігівщини

 Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним

Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04

Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.

25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23

День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини