Прем’єр-міністр України перевірив застосування на практиці електронного обліку деревини
20 лютого під час робочої поїздки на Чернігівщину Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук разом з головою Державного агентства лісових ресурсів Андрієм Заблоцьким, головою Чернігівської ОДА Андрієм Прокопенком та головою облради Ігорем Вдовенко перевірили, як лісова промисловість на практиці застосовує електронний облік деревини.

Відвідали Горбачівську лісозаготівельну дільницю Державного підприємства Остерське лісове господарство. Тут про електронний облік знають все, маркують вправно. Вважають – це правильне рішення.
Завдяки електронному обліку фіксується реальний об’єм заготівлі, є чіткий контроль руху всієї сировини. Система дозволяє в автоматичному режимі формувати документацію і контролювати походження деревини. Узагальнена інформація одразу передається в єдину електронну систему обліку.
А за допомогою сервісу перевірки легальності та походження деревини кожен бажаючий за номером бірки може дізнатись характеристики та місце заготівлі конкретної партії деревини або навіть колоди.
До речі, площа Горбачівського лісництва – майже 3,6 тисячі гектарів. Минулого року тут заготовлено на рубках догляду – 2,8 тисячі кубометрів, на рубках головного користування – 14,5 тисячі кубометрів. Лісовідновлення проведено на 21,5 гектара.
Останні новини Чернігівщини
Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55
26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.
«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32
Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.
У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.
1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46
Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє