Громадська рада підсумувала роботу минулого року та окреслила плани на поточний
Перше у 2020 році засідання Громадської ради при облдержадміністрації відбулося 19 лютого. На початку присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні.
![](/uploads/26073-m.jpg)
Учасники засідання розглянули низку організаційних питань, зокрема про виключення зі складу Громадської ради її членів за підсумками відвідування двох останніх зібрань у 2019 році. У результаті склад цього консультативно-дорадчого органу зменшився та три активісти (до цього їх було 111).
Проголосували присутні і за ліквідацію комітету з розвитку децентралізації та підтримки роботи ОТГ, голову якого виключили зі складу президії Громадської ради.
Голова Громадської ради Ігор Москаленко у своїй звітній доповіді підсумував роботу ради минулого року, зазначивши, що вона була насиченою та досить ефективною. Звісно, є проблемні питання, над розв’язанням яких працюватимуть і в поточному році. Наприклад, це стосується визначення меж РЛП «Ялівщина». Крім того, рада допомагатиме ГО «Чернігівський центр соціальної адаптації бездомних та безпритульних» в реалізації ініціативи щодо створення Регіонального центру соціальної адаптації бездомних та безпритульних (на базі колишньої Левоньківської психіатричної лікарні.
З питаннями, вирішенням яких займалась Громадська рада, можна детально ознайомитись на вебсайті Чернігівської ОДА у рубриці «Новини Громадської ради».
У ході засідання Громадська рада затвердила орієнтовний план роботи на 2020 рік. Також більшістю голосів підтримала звернення до голови ОДА щодо реформування системи охорони культурної спадщини в області.
Заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван, який також взяв участь у засіданні, запевнив у підтримці конструктивних рішень громадських активістів з боку облдержадміністрації. На прохання членів Громадської ради він поінформував щодо проведення перевірки фінансово-господарської діяльності Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА (яка здійснюється в тому числі на виконання рішення Громадської ради від 26 листопада 2019 року) і відповів на поставлені питання.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.