Контрабандні цигарки продовжують штурмувати кордон
У міжнародних автомобільних пунктах пропуску прикордонні наряди продовжили вилучати цигарки білоруського виробництва, які іноземні громадяни намагалися ввезти до України.
Спочатку в пункті пропуску «Нові Яриловичі» в автомобілі «Mitsubishi», в особистих речах водія, 43-річного громадянина Білорусі, виявлено 100 пачок цигарок.
В другому випадку, в пункті пропуску «Славутич» в автомобілі «Wolksvagen», яким керував 44-річний громадянин Білорусі, під пасажирським сидінням виявлено 70 пачок цигарок.
Всі виявлені цигаркибілоруського виробництва та без акцизних марок.
За порушення митних правил водії притягнуті до адміністративної відповідальності, а цигаркивилучені.
Прес-служба прикордонного загону
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:07
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13
В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.
Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10
28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.
Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.
Безбар’єрність як стандарт: досвід закладів культури Чернігівщини 09:07
Про розвиток безбар’єрності в культурній сфері області говорили сьогодні на брифінгу в медіацентрі Чернігівської ОВА.