Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 листопада, 01:27:05

Чернігів: під час ліквідації пожежі квартири вогнеборці врятували 28-річного чоловіка

17.02.2020   08:02Агенцiя

14 лютого о 08:17 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення від мешканців п’ятиповерхового житлового будинку, що по вул. Самоквасова про пожежу в одній з квартир на 2-му поверсі.

За викликом на місце події прибули два відділення пожежно-рятувальних підрозділів міста. За словами сусідів у помешканні мав перебувати його господар.

Оскільки вхідні двері квартири ніхто не відчиняв, рятувальники у апаратах захисту органів дихання та зору за допомогою висувної драбини потрапили в квартиру де й виявили 28-річного чоловіка, який не міг дати собі раду. О 08:34 пожежу було локалізовано, а о 08:39 остаточно ліквідовано.

Ймовірною причиною виникнення пожежі послужило необережне поводження з вогнем господаря. Вогнем пошкоджено речі домашнього вжитку.

УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

На Коропщині поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного спʼяніння 17:21

Під час патрулювання на території Коропської громади правоохоронці виявили двох водіїв, які кермували в стані алкогольного сп’яніння.

У Чернігові відкрили виставку на честь загиблих працівників культури області 16:39

Від сьогодні в Обласному історичному музеї ім. Василя Тарновського експонується виставка, присвячена пам’яті працівників культури, які загинули в російсько-українській війні.

Зливав нечистоти в яр: на Чернігівщині викрили факт забруднення земель 16:17

Поліція Новгород-Сіверщини розслідує факт забруднення землі відходами

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини