Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 червня, 20:04:56

Припинена реалізація фальсифікованих алкогольних напоїв

15.02.2020   15:53Агенцiя

Прокуратура Чернігівської області спільно з ГУ ДФС в області припинили реалізацію фальсифікованих алкогольних напоїв у ході досудового розслідування кримінального провадження за ч. 1, ч. 3 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання та збут підакцизних товарів).

Під час обшуків вилучено близько 820 літрів лікеро-горілчаних виробів орієнтовною вартістю 165 тис. грн. та 540 марок акцизного податку з візуальними ознаками підробки.

За версією слідства, у Чернігівській області реалізовувався фальсифікований алкоголь під виглядом продукції торгових марок «Хортиця», «Хлібний дар», «Немиров», які були марковані підробленими марками акцизного податку. Зазначений товар виготовлявся із сировини сумнівного походження, а тому міг становити небезпеку для життя та здоров’я споживачів.
Збут такої продукції здійснювався через закриті групи мобільних додатків «Viber» та «WhatsApp», а також торгівельну мережу області.

Наразі встановлено повний ланцюг постачання незаконно виготовленої алкогольної продукції від виробника до роздрібних реалізаторів. Досудове розслідування триває.

Довідково: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47

За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.

Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40

Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.

Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18

13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.

Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34

Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.

Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11

Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини