Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 червня, 02:37:58

Поліція застерігає громадян від шахрайських схем з "обміну" старих купюр на нові

11.02.2020   07:42Агенцiя

Поліцейські Чернігівщини розслідують кримінальні провадження за фактами шахрайств, які днями були зафіксовані в Чернігові та Куликівському районі.

До поліції зателефонувала 89-річна мешканка Чернігова, яку всього за півгодини ошукали двоє незнайомок. Молоді жінки, віком приблизно 20-22 роки, представились працівницями пенсійного фонду. Під приводом нібито обміну старих грошових купюр на нові жінки забрали у старенької 50 тисяч гривень. Натомість дали потерпілій конверт із сувенірними грошима.

За схожою шахрайською схемою 9 лютого ошукали й 80-річну мешканку Куликівського району. Невідомий чоловік, який навіть не представився, повідомив бабусі, що якраз збирається обмінювати старі купюри на нові. Жінка впустила його в дім, де віддала всі заощадження – 95 тисяч гривень. Незнайомець віддав господині 227 купюр номіналом по 500 гривень. Роздивившись гроші, потерпіла зрозуміла, що вони сувенірні, та викликала поліцію.

Прикмети зловмисника: чоловік слов’янської зовнішності, зріст 160-170 см, повної статури, з круглим обличчям, одягнений в темну куртку, темні штани, в темній шапці, з сумкою через плече.

За обома фактами поліція відкрила кримінальні провадження за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Максимальна санкція цієї статті передбачає обмеження волі на строк до трьох років.

Поліцейські Чернігівщини закликають громадян: розкажіть про шахрайські схеми своїм родичам і близьким, особливо людям літнього віку. Зверніть їхню увагу, щоб вони в жодному разі не впускали до своїх осель незнайомців та не передавали свої кошти або особисту інформацію про банківські рахунки стороннім особам.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини