Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 жовтня, 02:33:48

З початку місяця Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито 20 порушень Правил рибальства

07.02.2020   12:17Агенцiя

З 1 по 6 лютого Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 20 порушень Правил рибальства.

Так, складено три протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), 14 - за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства) та один – за ст. 88 - 1 КУпАП (порушення порядку придбання, збуту водних біоресурсів).

Крім цього, складено два акти виявлення безхазяйного майна, згідно яких з водойм вилучено 13 кг водних біоресурсів та 14 од. заборонених знарядь лову.

Всього у порушників вилучено 16 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 22 од. заборонених знарядь лову (сітки). Нараховано штрафів на загальну суму 1 500 грн. Збитки, завдані рибному господарству, склали 986 грн.

Для прикладу, третього лютого під час перевірки законності реалізації водних біоресурсів у м. Прилуки було виявлено місцевого жителя, який торгував живою рибою (карась сріблястий), загальною вагою 3 кг, в несанкціонованому місці продажу – з тротуару на вулиці Вокзальній. Документів, які б підтверджували законність придбання водних біоресурсів та сертифіката якості у громадянина не було. На особу складено протокол за ст. 88 – 1 КУпАП. Санкція статті передбачає накладення штрафу від 540 до 1 700 грн. Матеріали справи передано до Прилуцького міськрайоного суду.

Четвертого лютого на озері біля с. Салтикова Дівиця Куликівського району  викрито місцевого жителя, який за допомогою сітки виловив 2 екз. ляща, загальною вагою 1 кг. Збитки склали 340 грн. На порушника складено адміністративний протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи направлено до Куликівського районного суду. Рибу і заборонене знаряддя лову вилучено.

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські Чернігівського райуправління викрили дует викрадачів мотоциклів 10:32

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з поліцейським офіцером громади викрили двох молодиків, причетних до незаконного заволодіння мотоциклами в селах Чернігівського району.

Освіта без вікових обмежень: можливості для дорослого населення Чернігівщини 10:30

Здобути нову професію, підвищити кваліфікацію або офіційно підтвердити вже набуті навички – зробити це можна в закладах професійної освіти області.

Вкрай потрібна ініціатива: жителі віддалених сіл – про мобільні бригади лікарів 10:26

Сьогодні в двох громадах області, а саме в Ріпкинській та Чернігівській, працювали мобільні бригади лікарів. Тож, отримати спеціалізовані послуги та пройти медичне обстеження змогли жителі Любеча, Добрянки, Радуля, Пакуля та інших сіл громад.

10 жовтня: цей день в Україні і світі

10 жовтня: цей день в Україні і світі 10:01

ДЕНЬ 1325 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1325 RUSSIAN AGRESSION

Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10

Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини