Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 липня, 00:10:23

За результатами проведених у 2019 році земельних торгів місцеві бюджети отримали близько 11,5 млн гривень

03.02.2020   13:21Агенцiя

У 2019 році Головне управління Держгеокадастру у Чернігівській області реалізувало на земельних торгах права оренди на 103 земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності.

Загальна площа переданих в оренду ділянок склала 2,7 тис. гектарів.

Найбільше прав оренди на земельні ділянки було реалізовано на території Бахмацького (104,1 га), Корюківського (1 122,9 га) та Чернігівського (217,4 га) районів Чернігівської області.

За результатами торгів розмір річної орендної плати у середньому склав 22% від нормативної грошової оцінки, що дозволило наповнити місцеві бюджети Чернігівщини на 11,5 млн гривень. Середня вартість орендної плати за 1 гектар становить 4 185,06 гривень.

Довідково:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».
Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на вебсайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».

Останні новини Чернігівщини

Консультанти громад Чернігівщини з ментального здоров’я в межах Дня спільнодії ознайомилися з провідними надавачами послуг в сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки населення 17:32

В обласній лікарні цього року запрацювало реабілітаційне відділення «RECOVERY». Тут відновлюються поранені військові. Облаштоване – коштом БО «Фонд Віктора Пінчука – Соціальна Ініціатива».

7 медалей здобули юні спортсмени на чемпіонаті України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное 16:48

З 09 до 13 липня в Умані відбувся Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное.

За втручання прокуратури у державну власність повернуто захисну споруду 16:22

За втручання органів прокуратури забезпечено виконання рішення суду щодо повернення до державної власності приміщення протирадіаційного укриття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини