Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт за фактами вербування дівчат з метою їх сексуальної експлуатації
Прокуратура Чернігівської області скерувала до суду обвинувальний акт стосовно особи, яка займалась вербуванням молодих дівчат для подальшої сексуальної експлуатації за кордоном (ч. ч. 1, 2 ст. 149 КК України).

Так, за даними слідства, мешканець міста Чернігова підшукував дівчат та, користуючись їх уразливим станом, обіцяв високі заробітки, гідні умови проживання та оплату всіх витрат, пов’язаних з оформленням документів та організацією виїзду до Турецької Республіки.
У разі доведення вини обвинуваченому загрожує до 12 років позбавлення волі.
Довідково: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Консультанти громад Чернігівщини з ментального здоров’я в межах Дня спільнодії ознайомилися з провідними надавачами послуг в сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки населення 17:32
В обласній лікарні цього року запрацювало реабілітаційне відділення «RECOVERY». Тут відновлюються поранені військові. Облаштоване – коштом БО «Фонд Віктора Пінчука – Соціальна Ініціатива».
7 медалей здобули юні спортсмени на чемпіонаті України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное 16:48
З 09 до 13 липня в Умані відбувся Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное.
За втручання прокуратури у державну власність повернуто захисну споруду 16:22
За втручання органів прокуратури забезпечено виконання рішення суду щодо повернення до державної власності приміщення протирадіаційного укриття.