Служба автомобільних доріг про боротьбу із наслідками негоди на Чернігівщині
Для забезпечення проїзду на дорогах державного значення сьогодні вдень працювало 85 механізмів та 104 дорожники. Проводились роботи з очищення покриття та посипання протиожеледними сумішами. На лінії контролю знаходились інспектори Служби автомобільних доріг.
Впродовж дня спостерігались опади у вигляді снігу, мокрого снігу, снігу з дощем. Температура коливалась від 0 до +3. Найбільш інтенсивні опади - поблизу Батурина, Бахмача, Срібного, Талалаївки, Новгорода-Сіверського. В окремих районах випало до 15 см снігу.
Місцями сніг випадає вологий, відповідно і важкий. Тож час від часу фіксуємо випадки падіння дерев на проїжджу частину. На трасах області близько 20 дерев вже прибрали.
Ускладнюють часом проїзд і сильні пориви бокового вітру. Через що утворюються перемети (це коли сніг вітром надуває з полів на проїжджу частину). Сьогодні перемети фіксували біля Батурина, в Ічнянському районі, а також по Чернігівському та Городнянському.
Дорожнє господарство працює у посиленому режимі. Для забезпечення проїзду техніка працюватиме і вдень, і вночі.
Просимо водіїв враховувати погіршення погодних умов при плануванні поїздок та раціонально оцінювати обстановку на дорозі. Для оперативного реагування на надзвичайні ситуації на дорогах області, надання інформації про стан проїзду та прийому звернень від громадян Служба автомобільних доріг у Чернігівській області має цілодобову гарячу лінію:
(0462) 661893 - зі стаціонарного;
0952714374 - з мобільного.
Останні новини Чернігівщини
У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14
Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.
У Чернігові поліція працює на місці атаки рф по житловому району 11:11
Сьогодні вночі ворог вкотре атакував мирне населення Чернігова. Окупанти поцілили по житловому району в центрі міста. Попередньо відомо, що від удару постраждали троє чернігівців.
Бюджети Чернігівщини отримали 2,5 мільярди гривень податків у листопаді 2025 року 11:08
Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.
8 грудня: цей день в Україні і світі 09:03
День 1383 Російська агресія - Day 1383 Russian aggression