Добре заробляти, працюючи легально, можна й на Чернігівщині - Чернігівський обласний центр зайнятості
Стверджують у службі зайнятості і радять шукачам роботи не поспішати на заробітки до столиці чи за кордон, а ознайомитися з наявними вакансіями місцевого ринку праці, адже серед них є й високооплачувані.
«Станом на 29 січня в базі даних обласної служби зайнятості актуальними є близько тисячі вільних робочих місць. З них майже у 85% розмір заробітної плати вище мінімального, - сказала директор Чернігівського обласного центру зайнятості Лідія Падалка. – Найвища оплата праці у вакансіях головного бухгалтера, агронома, геодезиста. Претендентам на ці робочі місця пропонується зарплата 20 тисяч гривень».
Серед високооплачуваних вакансій є: начальник відділу - 17 тис. грн., головний конструктор - 16,2 тис. грн, водій - 15 тис. грн., слюсар з ремонту рухомого складу - 14,5 тис. грн., юрисконсульт та сімейний лікар, - 13 тис. грн., інженер та спеціаліст державної служби - 12,7 тис. грн.
По 12 тис. грн. роботодавці готові платити слюсарям із складання металевих конструкцій, рамникам, електрозварникам ручного зварювання, трактористам, представникам торговельним, інженерам.
Отже, в наш час кваліфіковані робітники можуть заробляти не менше, ніж офісні. Загалом найбільш високооплачуваними в нашій області є службовці та керівники, робітники з обслуговування устаткування і кваліфіковані працівники з інструментом. Менше за інших заробляють робітники сільського та лісового господарств, сфер торгівлі та послуг, представники найпростіших професій.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:00
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
26 лютого: цей день в Україні і світі 08:59
День 1464 Російська агресія - Day 1464 Russian aggression
Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44
Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.
П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13
Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.
На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22
Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.