Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 січня, 22:38:41

У Прилуках колишнього міліціонера викрито на незаконному зберіганні зброї та набоїв

29.01.2020   11:02Агенцiя

Працівники внутрішньої безпеки поліції встановили причетність колишнього співробітника ДАІ до незаконного поводження зі зброєю та боєприпасами. Екс-правоохоронець пояснив, що привіз частину «трофеїв» із зони АТО, де перебував у складі зведеного загону у 2015 році.

Оперативники Чернігівського управління Департаменту внутрішньої безпеки НПУ викрили 47-річного мешканця міста Прилуки у протиправних діях – незаконному поводженні зі зброєю та боєприпасами – кримінальне правопорушення, передбачене ч.1 ст.263 Кримінального кодексу України. В минулому чоловік був співробітником органів внутрішніх справ і проходив службу у підрозділах Державтоінспекції ГУМС у Чернігівській області.

За матеріалами внутрішньої безпеки поліції слідчі СВ Прилуцького ВП ГУНП у Чернігівській області, під процесуальним керівництвом Прилуцької місцевої прокуратури розпочали кримінальне провадження.

Спільно зі слідчими та працівниками кримінальної поліції Прилуцького ВП проведено санкціоновані обшуки за місцем фактичного проживання та реєстрації колишнього міліціонера. Під час заходів виявлено і вилучено 170 одиниць набоїв різного калібру: 5,45 мм., 7,62 мм., 9 мм., 240х30 мм. та 300х35 мм. А також – рушницю Мосіна 1948 року виготовлення та штик-ніж.

На виявлені боєприпаси та зброю власник ніяких дозвільних документів не надав, з його слів набої він привіз із зони проведення Антитерористичної операції, де перебував у 2015 році у складі зведеного загону чернігівської міліції. Наразі речові докази направлено на експертизи, за результатами яких буде прийнято рішення щодо оголошення правопорушнику про підозру та обрання запобіжного заходу.
 
Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина вшанувала пам’ять загиблих у бою під Крутами 14:24

108 років тому біля залізничної станції в Крутах кількасот українських вояків і студентів (деяким було всього 16) чотири дні стримували наступ більшовиків на Київ. Цей подвиг дав можливість укласти Брест-Литовський мир та став символом нескореності, стійкості і самопожертви української молоді в боротьбі за державність.

У Сновській громаді поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який систематично вчиняв домашнє насильство

У Сновській громаді поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який систематично вчиняв домашнє насильство 14:20

Житель Сновська за свої протиправні дії понесе кримінальну відповідальність – кривднику загрожує до двох років позбавлення волі.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:18

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа загинула.

«Бій за майбутнє»: до Дня пам'яті Героїв Крут–2023

«Бій за майбутнє»: до Дня пам'яті Героїв Крут–2023 10:17

29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.

Прилуцькі поліцейські розшукали зловмисника, який викрав із банківської картки пенсіонера більше 70 тисяч гривень 08:45

За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури оголосили підозру 28-річному місцевому мешканцю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини