Плисківська - дійсно спроможна громада! ВІДЕО
Запевнила керівництво Чернігівської облдержадміністрації голова Плисківської сільської територіальної громади Марина Вірко.
![](/uploads/25845-m.jpg)
28 січня відбулася зустріч делегації Плисківської ОТГ з головою Чернігівської ОДА Андрієм Прокопенко.
Зустріч відбулася за ініціативою представників громади. Після декількох публікацій в пресі виникли чутки про ліквідацію Плисківської сільської територіальної громади.
Щоб отримати відповідь на це питання її представники, на чолі з головою, і напросилися на зустріч. Цікаво, що саме цей захід викликав велику зацікавленість у представників ЗМІ.
Марина Вірко розповіла Андрію Прокопенко про потенціал Плисківської сільської територіальної громади, яка об'єднує села Плиски, Махнівка, Велика Загорівка, Степ та Сиволож. Вона запевнила, що в громаді роблять все можливе і неможливе, що мешканцям громади жилося краще.
Голова облдержадміністрації запевнив членів делегації, що територіальна громада є у Перспективному плані, і ніякої реорганізації або ліквідації цієї територіальної структури не передбачаєтьсяі громада буде збережена.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.