Чернігівська область майже на чверть - ліси
Загальна площа земель лісового фонду Чернігівщини на 1 січня 2012р. становила 739 тис.га.
За останні 10 років вона збільшилася на 26 тис.га. Лісистість області становить 23% від її території.
За площею лісових угідь Чернігівщина займає четверте місце серед областей України після Житомирської, Київської, Рівненської.
Лісогосподарськими підприємствами за січень–червень 2012р. вироблено продукції лісового господарства на суму 178 млн.грн., що на 5% більше минулорічного. Ними заготовлено 599 тис.куб.м ліквідної деревини (97% відповідного періоду попереднього року), із якої 384 тис.куб.м – лісоматеріали круглі, 109 тис.куб.м – дрова для опалення та 99 тис.куб.м – дров’яна деревина для технологічних потреб. Лісоматеріали круглі використовувалися на виробництво пиломатеріалів і заготовок, фанери і шпони та в будівництві.
За даними державного статистичного спостереження з праці, у I півріччі 2012р. на Чернігівщині на підприємствах лісового господарства (з кількістю найманих працівників 10 осіб і більше) були зайняті 5,8 тис. осіб. Їхня середньомісячна заробітна плата становила 2292 грн., що на 3,4% більше середньообласного показника (2216 грн.).
Останні новини Чернігівщини
Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43
Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39
Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.
У Чернігові вшанували Героїв до Дня Гідності та Свободи 12:38
21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Цього дня у Чернігові провели урочистий захід на знак поваги до патріотизму та мужності співгромадян, які стали на захист демократичних цінностей і європейського вибору під час Помаранчевої революції у 2004-му та революції Гідності у 2013-2014 роках.
На Чернігівщині внаслідок російської атаки загинула жінка: поліція документує злочин росії 10:51
Вчора російська армія вкотре атакувала Чернігівщину безпілотниками. У Понорницькій громаді Новгород-Сіверського району ударний безпілотник поцілив по продовольчому магазину - загинула співробітниця, 1969 р.н.