Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 12 січня, 17:32:52

Скасовано вирок суду, яким слідчого та інспектора Чернігівського районного відділення поліції виправдано за вчинення корупційного злочину

24.01.2020   08:18Агенцiя

За принципової позиції прокуратури області в апеляційному порядку скасовано вирок суду першої інстанції, яким 15.10.2019 слідчого та інспектора Чернігівського районного відділення поліції ЧВП ГУНП в Чернігівській області виправдано за фактом одержання неправомірної вигоди.

Суд апеляційної інстанції погодився з доводами прокурора про те, що рішення суду першої інстанції про виправдання обвинувачених є передчасним, зробленим без повного, всебічного та об’єктивного аналізу наявних у кримінальному провадженні доказів, а тому не може визнаватися законним та обґрунтованим.

Відтак, кримінальне провадження направлено до суду першої інстанції для проведення нового судового розгляду.

Нагадаємо, що слідчий за пособництва інспектора обвинувачувався органом досудового розслідування в одержанні неправомірної вигоди у сумі 300 доларів США за закриття кримінального провадження у справі про дорожньо-транспортну пригоду.

Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій Чернігівщини на початок року

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій Чернігівщини на початок року 16:11

Шукаєте роботу? Звертайтеся до служби зайнятості і ви не пошкодуєте! Серед наявних вакансій обов’язково знайдеться та, яка відповідає вашим бажанням і професійним навичкам.

Ще 78 чернігівських родин отримають допомогу при народженні дитини

Ще 78 чернігівських родин отримають допомогу при народженні дитини 16:07

Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримає ще 78 чернігівок, які зареєстровані в реєстрі територіальної громади міста.

На Ніжинщині лікарці повідомили про підозру за неналежне виконання професійних обов’язків

На Ніжинщині лікарці повідомили про підозру за неналежне виконання професійних обов’язків 16:02

Слідчі відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції встановили, що у березні 2025 року на прийом до лікарки загальної практики – сімейної медицини звернулася 29-річна місцева мешканка зі скаргами на біль у лівій підлопатковій ділянці, який посилювався під час вдиху та рухів.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 16:00

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 3 особи та 2 особи постраждали.

“День Тетяни у колі друзів” 08:47

11 січня 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр традиційно зібрав друзів, готових поділитися один з одним щирими емоціями. Цього дня шанувальники мистецтва зустрілися, аби разом відсвяткувати Тетянин день — особливе свято, присвячене небесній покровительці всіх Тетян.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини