Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 червня, 20:30:58

Викрито організовану злочинну групу, членів якої підозрюють у збуті наркотичних засобів

22.01.2020   08:13Агенцiя

Під процесуальним керівництвом прокуратури Чернігівської області за оперативного супроводження Управління стратегічних розслідувань в області ДСР Нацполіції України слідчими СУ ГУНП в області викрито організовану групу, члени якої налагодили схему постачання наркотичних засобів, психотропних речовин та сильнодіючих лікарських засобів для збуту в ДУ «Чернігівський слідчий ізолятор».

За версією слідства, з метою отримання незаконного прибутку, п’ятеро осіб, троє з яких утримувалися в СІЗО, упродовж березня-вересня 2019 року здійснювали протиправну діяльність, пов’язану з незаконним збутом наркотичних засобів, психотропних речовин та сильнодіючих лікарських засобів, які під виглядом медичних препаратів передавали в СІЗО.

У ході обшуків за місцем проживання та перебування учасників організованої групи вилучено заздалегідь розфасований метадон у 13 згортках фольги та капсули з-під медичних препаратів, заповнені метадоном та димедролом.

Також, у ході розслідування установлено роль кожного учасника організованої групи, виконання ними обумовленого порядку дій, спрямованого на досягнення спільної злочинної мети.
Наразі організатору угрупування та пособнику повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 307, ч. 4 ст. 321 КК України.   
З метою встановлення всіх обставин подій триває проведення слідчих (розшукових) дій.

Довідково: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини